رزرو آنلاین

لمینت دندان

لمینت دندان یا ونیر (veneer)، پوسته ی نازک به رنگ سفید با درجه های مختلف است. به سطح بیرونی دندان چسبانده می‌شود تا فرم و رنگ دندان را اصلاح و خط لبخند فرد را زیباتر کند. اغلب، لمینت از جنس سرامیک (پورسلن / چینی) می باشد. قبل از صحبت در مورد هزینه و قیمت لمینت دندان در 1400، به بررسی مزایای لمینت دندان می پردازیم.

لمینت ممکن است برای درمان انواع مختلف مشکلات زیبایی دندان و یا اهداف ترمیمی مورد استفاده قرار بگیرد، از جمله ترمیم لب پر شدگی، ترک‌ خوردگی، اصلاح بدرنگی دندان و یا اصلاح ابعاد ، فرم و شکل دندانها. عموماً هشت الی ده دندان پیشین فک بالا در هنگام صحبت کردن و لبخند زدن بیشترین نمایش در خط لبخند را دارند. لذا لمینیت در صورتیکه برای اصلاح خط لبخند و با هدف زیبایی دندان‌ها استفاده شود، تعداد هشت الی ده دندان جلویی را شامل می شود تا لبخندی متقارن، یکدست و با رنگ سفید به سلیقه و خواست مراجع ایجاد شود.

در گذشته جهت انجام لمینیت، دندانهای مراجع تا حد قابل توجهی تراش داده میشد که این امر از معایب بزرگ لمینیتها بود. هنوز هم اغلب گفته می شود که برای انجام لمینت دندان، ابتدا باید دندان تقریباً معادل ضخامت پوسته ونیر، تراشیده شود. درحالیکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم های پرقدرت ساخت لمینیت ها، انواع بسیار نازک لمینت که به عنوان لمینت بدون تراش نیز شناخته می‌شود وجود دارد.

برای انجام آنها نیازی نیست دندان تراشیده شود. مشهورترین برندهای این نوع لمینت عبارت اند از لومینیرز و ویوانیرز که در کلینیک تخصصی زیبایی دایادنت با عنوان لمینیت های کریستالی شناخته می شوند.
در صورتی که برای انجام لمینت، لایه نازکی از مینای دندان برداشته شود این درمان قابل بازگشت نیست. اما در مورد لمینت بدون تراش ، تغییراتی که در دندان ایجاد می‌شود چنین مشکلی را برای فرد ایجاد نکرده و دندان های مراجع به هیچ عنوان نازک نمی شوند. همچنین در کلینیک دایادنت در صورت تمایل مراجع، انجام لمینیت بدون درد و بی حسی انجام می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

0990-5776468،021-77978249،0990-7575065

هزینه لمینت دندان

هزینه ی لمینت دندان به عوامل مختلفی وابسته است. عواملی که تعیین ‌کننده ی هزینه لمینت هستند عبارتند از:  تعداد دندان‌هایی که لمینت نیاز دارند، نوع لمینت، تخصص دندانپزشک و همچنین لابراتوار سازنده و  تکنولوژی بکار رفته در ساخت لمینیت ها. ممکن است درمان‌های جانبی حین انجام لمینیت نیز لازم باشد . با گرفتن عکس رادیوگرافی قابل تشخیص است. به طور کلی قیمت لمینت های کریستالی (فوق نازک) بیشتر از لمینت های معمولی است. دوام و طول عمر لمینت ها بسیار طولانی و تقریبا مادام العمر است.

 

هزینه لمینت کریستالی

 

 

برای اطلاع از هزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

فواید انجام لمینت دندان

مهم‌ترین مزیت انجام  لمینت دندان‌ها، زیبایی شکل دندان‌ها و اصلاح خط لبخند است. لمینت برای موارد زیر استفاده می‌شود:

• ترمیم دندان‌های ترک خورده یا لب پر شده.
• سفید کردن دندان‌هایی که دچار تغییر رنگ و لکه شده ‌اند و با درمان‌های سفید کننده دندان بهبود نمی‌یابند.
• بستن فاصله بین دندان‌ها بدون نیاز به درمان ارتودنسی.
• بر طرف کردن فوری بی نظمی و بهم ریختگی خفیف دندان‌ها.
• بزرگ کردن دندان‌هایی که کوچک‌تر از دندان‌های مجاور هستند و یا بلندکردن دندان‌هایی که در اثر ساییدگی کوتاه شده ‌اند.
• اصلاح بدشکلی لبه های دندان.
• اصلاح ناهمواری و خطوط سطح دندان.

برای اطلاع ازهزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

0990-5776468،021-77978249،0990-7575065

مراحل انجام لمینت دندان

برای انجام لمینت ابتدا دندان های بیمار توسط پزشک معاینه می شود. ممکن است عکس رادیوگرافی گرفته شود. گاهی اوقات لازم است درمان‌های دیگری جهت ترمیم دندانهای پوسیده و رفع مشکلات احتمالی بیمار پیش از لمینت انجام شود. در برخی موارد کجی و ناهمراستایی دندان‌ها به قدری شدید است. ممکن است بهتر باشد ابتدا درمان ارتودنسی انجام شود.

در مراحل اصلی انجام لمینیت دندان، دندانپزشک طی یک جلسه دندانهای بیمار را جهت قالبگیری آماده سازی کرده.  سپس از دندان‌ها قالب ‌گیری انجام می‌شود. قالب آماده‌ شده به بخش لابراتوار پروتز دندان کلینیک فرستاده می‌شود. در آنجا لمینت ها با دقت و ظرافت خاصی توسط دستگاه ها و سیستم ها با تکنولوژی نوین ساخته شود. معمولاً بین یک تا دو هفته طول می‌کشد تا لمینت ها توسط لابراتوار ساخته شود. در این زمان ممکن است از لمینت موقتی برای زیبایی دندان بیمار استفاده شود.

لمینت های ساخته شده طی یک جلسه مجزا،  روی دندان های مراجع چسبانده شده. پس از چسباندن لمینت به دندان، با تاباندن نور مخصوصی( نور لایت کیور) ، چسب لمینت سخت شده و لمینت محکم در جای خود می‌چسبد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

پس از لمینت دندان

برخلاف درمان‌های دندانپزشکی دیگر، پس از لمینت کردن به دوره بهبودی نیاز نیست. به محض برطرف شدن تأثیر بی ‌حسی (در صورت استفاده) می‌توانید همانند همیشه غذا بخورید. در مدتی که هنوز تاثیر بی حسی برطرف نشده است. چیزی نخورید چرا که ممکن است به علت نداشتن حس، به بافت‌های گونه، زبان یا لب صدمه بزنید.

گاهی اوقات ممکن است بلافاصله پس از لمینت کردن، زبانتان زبری در سطح دندان احساس کند. این لکه های زبری معمولاً در اثر چسب اضافی که برای چسباندن لمینت به دندان استفاده شده است احساس می‌شود.  پس از چند روز ( با غذا خوردن و مسواک زدن) برطرف می‌شود. اگر ظرف چند روز این حس برطرف نشد به دندانپزشک مراجعه کنید تا سطح دندان‌ را پالیش نماید.

برای اطلاع از هزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 

مراقبت ازلمینت دندان

 • اشیای سخت مانند مداد، یخ و یا ناخن نجوید. این کار هم برای دندان طبیعی و هم برای لمینت مضر است.
 • هرگز از دندان خود به عنوان ابزاری برای باز کردن در بطری یا شکستن پسته و فندق استفاده نکنید.
 •  جویدن غذا های سخت‌تر با دندان‌های عقبی باید انجام شود چرا که دندانهای عقبی مقاومت بیشتری دارند.
 • در صورتی که شب‌ها دندان قروچه دارید یا دندان‌های خود را به هم فشار می‌دهید. از محافظ دهان شبانه ( نایت گارد ) برای محافظت از لمینت و دندان‌های دیگر استفاده کنید.
 • هنگام فعالیت‌های ورزشی و بازی‌های برخوردی از محافظ دهان استفاده کنید.

برای اطلاع ازهزینه و قیمت لمینت دندان در 1400 با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

منبع: دایادنت

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

0990-5776468،021-77978249،0990-7575065

70 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • هزینه لمینت چقدر؟

  پاسخ
  • سلام برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • سلام لمینت چطوری ساخته میشود و به دندان چسبانده میشود؟

  پاسخ
  • سلام
   برای انجام لمینت بعد از معاینه ی بیمار از دندان های بیمار قالب گرفته می شود. این قالب برای لابراتوار فرستاده می شود و لمینت ها که از جنس سرامیک هستند طبق قالب گرفته شده در لابراتوار ساخته می شوند. بعد در مرحله ی بعد این لمینت ها توسط پزشک با استفاده از چسب های مخصوص روی دندان های بیمار چسبانده می شود. ممکن است پزشک قبل از چسباندن لمینت ها دندان های بیمار را تراش دهد که ما در کلینیک زیبایی و دندانپزشکی دایادنت نهایت سعی خودمان را می کنیم که دندان های بیمار تراش نخورد و به مینای دندان فرد آسیبی وارد نشود.

   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.
   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • هزینه انجام ارتوسرجری چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام
   برای اطلاع از هزینه ها و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت به دندان آسیب می رساند؟

  پاسخ
  • سلام
   وقتی قصد دارید دندان های خود را لمینت کنید، قبل از انجام لمینت اگر دندان ها دچار پوسیدگی یا مشکلات دیگر باشند باید درمان شوند. بعد از درمان اقدام به لمینت کنید. در صورتی لمینت به دندان ها آسیب می رساند که پزشک قبل از انجام لمینت دندان ها را تراش دهد. تراش دادن مینای دندان ها باعث وارد شدن آسیب به دندان می شود. ما در کلینیک زیبایی و دندانپزشکی دایادنت دندان ها را قبل از لمینت تراش نمی دهیم در نتیجه هیچ گونه آسیبی به دندان های شما وارد نمی شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت دندان اقساطی هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام
   برای رفاه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز، ما خدمات لمینت رو به صورت اقساطی ارایه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • شما لمینت دندان پوسیده رو هم انجام می دید؟

  پاسخ
 • سلام لمینت دندان بدون تراش انجام میدید؟ یا دندان ها رو تراش میدید؟

  پاسخ
  • سلام

   ما در مرکز زیبایی و دندانپزشکی دایادنت با استفاده از جدیدترین ابزارهای روز دنیا در لابراتوار تخصصی ساخت پروتز های دندانی اقدام به ساخت لمینت های کریستالی با ضخامت بسیار کم کرده ایم. که این موضوع یکی از دلایلی است که ما در انجام لمینت نیازی به تراشیدن دندان ها نداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان چند سال دوام دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که در این روش اگر اصول بهداشتی و نگه داری به درستی رعایت شود، لمینت ها دوام بالایی دارند و تا آخر عمر همراه فرد خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام میخوام بدونم لمینت دندان بهتر است یا کامپوزیت؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت و کامپوزیت هر دو از روش های زیبایی در دندانپزشکی هستند که برای رفع مشکلات زیبایی دندان از جمله کجی دندان ها، بد رنگی آنها و فاصله ی بین دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دو روش اگرچه هردو برای اصلاح طرح لبخند افراد استفاده می شوند ولی تفاوت های زیادی هم با یکدیگر دارند. کامپوزیت در حقیقت ماده ای خمیری شکل است که مستقیما درون مطب روی دندان های بیمار قرار داده می شود و توسط دندان پزشک شکل و فرم داده می شود. در حالی که لمینت روکشی سرامیکی است که در لابراتوار های دندان سازی ساخته می شود و توسط دندان پزشک روی دندان های بیمار چسبانده می شود. لمینت ها نسبت به کامپوزیت ها مقاومت و دوام بیشتری دارند. کامپوزیت ها رنگ پذیری بیشتری دارند و ممکن است نیاز باشد هر چند وقت یک بار پالیش شوند. لمینت ها اگر دچار آسیب شوند باید برداشته شوند و لمینت های جدید را جایگزین لمینت های قبلی کنیم ولی کامپوزیت ها قابل ترمیم هستند. لب پر شدگی و شکست در لمینت ها کم تر دیده می شود. در کل لمینت ها مزیت های زیادی نسبت به کامپوزیت ها دارند ولی هزینه ی انجام لمینت نسبت کامپوزیت ها به مراتب بیشتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • هزینه لمینت چقدره؟

  پاسخ
 • میشه قیمت لمینت دندان رو بدونم ؟

  پاسخ
  • سلام

   برای اطلاع از هزینه ی خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  لمینت دندان به چه صورت است ؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندانپزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها، کجی دندان ها و بد رنگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از دندان های بیمار قالب گرفته می شود، طبق قالب گرفته شده در لابراتوار های دندان سازی روکش های سرامیکی به نام لمینت ساخته می شود. لمینت ها در مطب با چسب های مخصوص روی دندان های فرد چسبانده می شود. یکی از اساسی ترین موارد این موضوع است که دندان های بیمار طی لمینت تراش داده نشود زیرا این تراش به مینای دندان آسیب وارد می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  لمینت دندان خراب هم انجام میشه ؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که قبل از انجام این روش دندان های بیمار باید کاملا بررسی شود و درصورتی که پوسیدگی یا مشکلاتی از این قبیل دارند کاملا رفع و برطرف شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان چیست؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها و بر رنگی آنها و همچنین فاصله ی بین دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  لمینت دندان خرگوشی هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام

   کلینیک دایادنت آماده ی ارایه هرگونه خدمات زیبایی و درمانی دندان پزشکی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان پر شده هم انجام میشه؟

  پاسخ
 • سلام لمینت دندان چه عوارضی دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت با موادی ساخته می شود که برای بیمار هیچ گونه عوارضی ایجاد نمی کند. البته باید دقت کنید که مرکز مناسب را برای انجام لمینت انتخاب کنید تا پزشک دندان های شما را برای انجام لمینت تراش ندهد. ما در کلینیک دایادنت برای انجام لمینت دندان ها را به هیچ عنوان تراش نمی دهیم و مینای دندان بیمار کاملا حفظ می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان کج هم انجام میشه ؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها، بد رنگی دندان ها و فاصله ی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش می توان برای اصلاح فرم دندان های کج هم استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت دندان درد دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح بد رنگی دندان ها، فاصله ی بین دندان ها و اصلاح فرم ظاهری آنها مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام لمینت روکش های سرامیکی که از قبل طبق قالبی که از دندان های بیمار گرفته می شود در لابراتوار های پروتز دندانی ساخته می شوند و روی دندان های بیمار چسبانده می شوند. ما در کلینیک دایادنت برای انجام لمینت دندان مینای دندان ها را هیچ گونه تراشی نمی دهیم و به مینای دندان بیمار هیچ آسیبی وارد نمی شود. در بعضی مراکز دندان های بیمار تراش داده می شود و مینای دندان بیمار از بین می رود و بیمار درد حس خواهد کرد. دندان هایی که تراش داده می شوند بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی پوسیده خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  لمینت دندان روکش دار قابل انجام هست؟

  پاسخ
  • سلام

   معمولا برای دندان هایی که روکش شده اند لمینت انجام نمی شود بلکه روکش دندان را تعویض می کنیم که رنگ دندان ها شبیه به هم شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان را خراب میکند؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی برای اصلاح بد رنگی دندان ها و فرم آن ها است. در بعضی از مراکز دندان پزشکی برای انجام لمینت دندان های بیمار را تا حد زیادی تراش می دهند که این موضوع باعث آسیب به مینای دندان و پوسیدگی دندان ها می شود در حالی که ما در کلینیک دایادنت دندان ها را هیچ گونه تراشی نمی دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان چقدر زمان میبرد ؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که در این روش در جلسه ی اول از دندان های بیمار قالب گرفته می شود. این قالب برای لابراتوار دندان سازی فرستاده می شود و طبق نظر پزشک و قالب دندان های بیمار روکش های لمینت برای بیمار ساخته می شود. ما در کلینیک دایادنت از جدیدترین تجهیزات کد کم در لابراتوار دندان سازی اختصاصی خود استفاده می کنیم که این موضوع باعث ظرافت قابل توجه روکش های لمینیت مرکز ما می شود. این روکش ها که در لابراتوار ساخته می شوند برای پزشک ارسال می شوند در جلسه ی بعدی این روکش ها روی دندان های بیمار با استفاده از چسب های مخصوص چسبانده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت دندان و سیگار ؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت دندان یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح رنگ دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. استعمال سیگار تاثیر نامطلوبی بر رنگ و کیفیت آنها دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • عوارض لمینت دندان چی چیزهایی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت دندان یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است. در انتخاب مرکز مناسب برای انجام لمینت باید خیلی دقت کنید. اگر این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود که تجربه کافی نداشته باشند ممکن است اثرات جبران ناپذیری را برای فرد در پی داشته باشد. در بعضی مراکز برای انجام لمینت، دندان های فرد را تا حد زیادی تراش می دهند و به مینای دندان فرد آسیب وارد می شود. این آسیب متاسفانه برگشت پذیر نیست و منجر به از دست رفتن دندان های بیمار می شود. ما در کلینیک دندان پزشکی دایادنت لمینت دندان را بدون هیچ تراش و آسیبی به دندان های فرد انجام می دهیم. این موضوع علاوه بر تضمین حفظ سلامتی دندان ها، فرم و ظاهر دندان ها را نیز اصلاح می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان عصب کشی شده انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها و بد رنگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از انجام اقدامات زیبایی باید اگر دندان ها نیاز به درمان دارند حتما اقدامات درمانی انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان عقل هم انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها و بد رنگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا لمینت را برای دندان هایی که در طرح لبخند فرد هستند انجام می دهند که شامل دندان هایی است که هنگام لبخند زدن دیده می شوند. معمولا لمینت را برای دندان های عقب تر از جمله دندان عقل انجام نمی دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت دندان فاصله دار انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها، بد رنگی آنها و فاصله ی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این روش می توان فاصله ی بین دندان ها را اصلاح کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام لمینت دندان مدل خرگوشی انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام
   سلام کلینیک دایادنت آماده ی ارایه کلیه خدمات به مراجعه کنندگان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام آیا در لمینت دندان تراشیده می شود؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است که برای اصلاح فرم دندان ها، بد رنگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. ما در کلینیک دایادنت روکش های لمینت را به کم ضخامت ترین حد ممکن تولید می کنیم و این موضوع ما را قادر می سازد تا برای لمینت، دندان های بیمار را تراش ندهیم. البته در انتخاب مرکز مورد نظر برای انجام لمینت دقت کنید زیرا در مراکز دندان پزشکی معمولا دندان ها را برای لمینت تراش می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان شکسته امکان داره

  پاسخ
  • سلام
   لمینت یکی از روش ها برای اصلاح شکل ظاهری دندان ها و بد رنگی آنها است. با استفاده از این روش می توان شکستگی های جزیی دندان ها را نیز اصلاح کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • آیا لمینت دندان خوب است ؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی است. از این روش برای اصلاح بد رنگی دندان ها، فاصله بین آنها و مشکلات ظاهری دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش بسیار موثر خواهد بود ولی باید دقت کنیم که حین لمینت دندان های بیمار را تراش ندهیم. تراش دندان ها باعث ایجاد پوسیدگی دندان ها می شود و شاید منجر به از دست رفتن دندان شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام. ممنون بابت مشاوره عالی تون. واقعا راضی بودم

  پاسخ
 • سلام
  لمینت دندان نامرتب هم انجام میدید؟

  پاسخ
 • اگه یه روز بخوام لمینتم رو بردارم میشه ؟

  پاسخ
  • سلام
   این مورد کاملا به این بستگی دارهد که شما لمینت را در کدام مرکز انجام داده اید؟ اگر برای انجام لمینت، دندان های شما تراش داده شود این کار به دندان ها آسیب زیادی وارد می کند. ممکن است منجر به از دست رفتن دندان شود. ما در کلینیک دایادنت برای انجام لمینت دندان هیچ گونه تراشی روی مینای دندان نمی دهیم. این موضوع باعث می شود دندان آسیبی نبیند و هر زمان که لازم باشد لمینت ها را از روی دندان برداریم دندان ها کاملا سالم خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت دندان رو خراب می کنه؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت روشی زیبایی در دندان پزشکی است. از این روش برای اصلاح مشکلات ظاهری دندان ها استفاده می شود. در بعضی مراکز برای انجام لمینت دندان های بیمار را تراش می دهند این موضوع باعث وارد شدن آسیب به دندان ها می شود. در غیر این صورت این روش به خودی خود آسیبی به دندان ها وارد نخواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • لمینت کریستالی با سرامیکی فرق می کنه؟

  پاسخ
 • لمینت برای کل دندان ها انجام میشه ؟

  پاسخ
  • سلام

   لمینت یکی از روش های زیبایی در دندان پزشکی محسوب می شود. از این روش معمولا برای دندان هایی استفاده می شود که در طرح لبخند فرد قرار دارند. منظور از طرح لبخند، تعداد دندان هایی است که هنگام لبخند زدن نمایان می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام چند سال پیش تو یک مرکز دندان پزشکی لمینت کردم ولی به مرور داره میشکنه و می ریزه. چکار باید کنم؟

  پاسخ
  • سلام
   لمینت مقاومت بسیار بالایی دارد و امکان شکست و ترک آن ها بسیار کم است. برای بررسی دقیق شرایط پیشنهاد می کنیم برای ویزیت رایگان حضوری تریف بیاوریدو یا با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان

 • اعداد را انگلیسی وارد کنید

اطلاعات تماس

تهران – میدان هفت حوض – خیابان جانبازان شرقی – پلاک ۷۰۰ – طبقه اول – واحد اول شرقی
77978249 – 021
065 75 75 0990
فهرست